Işık Sistemleri

Profesyonel ışık ve teknik ekibimiz, organizasyon için, en etkili ve renkli görsel sistemini hizmetinize sunuyor. Profesyonel sahne spot, robot, moving head ve aydınlatmaları, dimmer, ışık efektleri, ışık aksesuarları, ışık kontrol masası, lazer, gök tarayıcı, sis makinesi, led ışık ve dekoratif aydınlatma sistemleri; izleyicilere görsel bir etkinlik sağlıyor.

Truss sistemleri açık veya kapalı alanlarda ve kapsamlı organizasyonlarda sahnenin etrafına kurulan her türlü ışık, robot ve ses sistemlerinin asıldığı modüler alüminyum sistemlerdir. Efekt ve Aydınlatma sadece aydınlatma için değil aynı zamanda farklı renklerle farklı ambiyanslar oluşturmak, müzik ve sanatçıyı ya da konuşmacıyı görsel olarak da desteklemek amacıyla kullanılır. Lazer ve Robot ışıklarla kongre ve konser sistemlerinde ayrı bir etki vermesi ve ayrıca logo dolaştırmak amacıyla özel şovlarda kullanılır. Bu ışıklarla çeşitli desenler, yazılar, dönerek oluşturulan logolar, kayan, büyüyüp küçülen veya farklı animasyonlar ve hareketlerden oluşan kombinasyonlarda yapmak mümkündür.

Toplantı, kongre, lansman, parti, düğün, konser vb. organizasyonlarınızda kullanım amacına göre çok farklı marka ve modelde açık ve kapalı alan ses sistemlerimiz, tecrübeli teknisyenlerimiz ve geniş ekipman seçeneklerimizle müşterilerimize kiralama hizmeti vermekteyiz.

TOP HIZLI İLETİŞİM
error: Tüm İçerik Saklıdır.
WhatsApp chat
Antika Alanlar
Antika Alanlar
Antika
Antika Alanlar
Antika Ekspertiz
El Yazma Kuran Alanlar
Antika Kuran Alanlar
köpek yağmurluk
köpek tasması
köpek kıyafetleri
porselen tezgah
dekton
ikinci el saat
rid depo
istanbul masaj istanbul masaj anadolu yakası masaj anadolu yakası masaj ümraniye masaj ümraniye masaj çekmeköy masaj çekmeköy masaj üsküdar masaj üsküdar masaj ataşehir masaj ataşehir masaj beykoz masaj beykoz masaj sancaktepe masaj sancaktepe masaj sultanbeyli masaj sultanbeyli masaj şile masaj şile masaj kadıköy masaj kadıköy masaj maltepe masaj maltepe masaj kartal masaj kartal masaj pendik masaj pendik masaj tuzla masaj tuzla masaj avrupa yakası masaj avrupa yakası masaj şişli masaj şişli masaj beşiktaş masaj beşiktaş masaj