Işık Sistemleri

Profesyonel ışık ve teknik ekibimiz, organizasyon için, en etkili ve renkli görsel sistemini hizmetinize sunuyor. Profesyonel sahne spot, robot, moving head ve aydınlatmaları, dimmer, ışık efektleri, ışık aksesuarları, ışık kontrol masası, lazer, gök tarayıcı, sis makinesi, led ışık ve dekoratif aydınlatma sistemleri; izleyicilere görsel bir etkinlik sağlıyor.

Truss sistemleri açık veya kapalı alanlarda ve kapsamlı organizasyonlarda sahnenin etrafına kurulan her türlü ışık, robot ve ses sistemlerinin asıldığı modüler alüminyum sistemlerdir. Efekt ve Aydınlatma sadece aydınlatma için değil aynı zamanda farklı renklerle farklı ambiyanslar oluşturmak, müzik ve sanatçıyı ya da konuşmacıyı görsel olarak da desteklemek amacıyla kullanılır. Lazer ve Robot ışıklarla kongre ve konser sistemlerinde ayrı bir etki vermesi ve ayrıca logo dolaştırmak amacıyla özel şovlarda kullanılır. Bu ışıklarla çeşitli desenler, yazılar, dönerek oluşturulan logolar, kayan, büyüyüp küçülen veya farklı animasyonlar ve hareketlerden oluşan kombinasyonlarda yapmak mümkündür.

Toplantı, kongre, lansman, parti, düğün, konser vb. organizasyonlarınızda kullanım amacına göre çok farklı marka ve modelde açık ve kapalı alan ses sistemlerimiz, tecrübeli teknisyenlerimiz ve geniş ekipman seçeneklerimizle müşterilerimize kiralama hizmeti vermekteyiz.

TOP HIZLI İLETİŞİM
WhatsApp chat
Antika Eşya Alanlar
Antika Ekspertiz Alanlar
el yazma kuran ı kerim alanlar
antika hat yazı alanlar
antika mobilya alanlar
antika gümüş alanlar
antika saat alanlar
antika ferman alanlar
antika berat alanlar
antika tablo alanlar
antika bronz heykel alanlar
antika hereke halı alanlar
antika kilic alanlar
kadıköy antika eşya alanlar
Antika Alanlar
Antika Ekspertiz
Çengelköy Börekçisi
Kadıköy Antika Alanlar
El Yazma Kitap
Plak Alanlar
Gümüş Alanlar
Ankara Antika Alanlar
Bursa Antika Alanlar
izmir Antika Alanlar
antalya Antika Alanlar
yalova Antika Alanlar
muğla Antika Alanlar
Antika Kılıç
Seo