Ses Sistemleri

Tüm toplantı, sunum, kongre ve seminer organizasyonlarında konuşma yükselticisi olarak veya basın lansmanı gibi show ağırlıklı organizasyonlarınızda uygun ambiansı yaratmak için kullanabileceğiniz çok çeşitli güç ve özellikteki ses sistemleri kiralama amaçlı stoklarımızda bulunmaktadır.

1) Hoparlör Çeşitleri
Mackie,Montarbo,RCF,JBL

         

2) Ses Mikserleri
Soundcraft, Montarbo, Yamaha

3) El ve Yaka Telsiz Mikrofonlar
Sennheiser, Shure, AKG

4) Kürsü Mikrofonlar
AKG, Sennheiser

5) Kablolu Mikrofonlar
Shure

6) Delege Mikrofonlar
Sennheiser

7) CD Player & Dect Tape
Ses Kaydı

8) Basın Mikseri
Basın toplantılarınızda kameraların daha net ses almasını sağlar ve mikrofon kirliliğini önler

inCH; kaliteli, dinamik, temiz ses'in organizasyonlardaki öneminin bilincindedir. Mikrofon kapsülleri sayesinde temiz ve kaliteli bir ses iletilir. Yüksek hassasiyetli, kapasitif, başkan yasaklamalı, ışıklı (akıllı) delege mikrofonları sayesinde çok sayıda mikrofon birbirine bağlanarak oturum için delege sistemi kurulabilir.

inCH, telsiz el mikrofonu, telsiz yaka mikrofonu, kürsü mikrofonu gibi ses ekipmanlarının toplantı ekipmanları içindeki öneminin bilincindedir.

inCH, kiralama hizmeti verdiği el tipi telsiz mikrofon, yaka tipi telsiz mikrofon sistemlerinin özellikle kanal sayılarının fazla olmasına dikkat etmektedir. Alıcı ve verici üniteler üzerindeki dışarıdan gelen parazit sinyallerin önlenmesi ve gerek simultane çeviri görevlisi tercümana ve gerekse etkinliğin yapıldığı toplantı salonu içine giden sesin "temiz ses", "kaliteli ses" olmasına önem ve özen göstermektedir.

inCH, kongre, seminer, sempozyum, konferans gibi toplantı etkinliklerinin vazgeçilmez ekipmanları telsiz el mikrofon ve telsiz yaka mikrofon sistemlerinin kullanım sürelerini, konuşmacılarının konuşma sürelerini dikkate alarak yedek pil bulundurulmasına dikkat etmektedir.

9) Simultane Çeviri Sistemleri , Simultane Tercüme Nedir?


Simultane tercüme katılımcı sayısının yüksek olduğu büyük ölçekli organizasyonlarda bu konuda özel olarak eğtilmiş tercümanlar, özel ses sistemleri ve tercüman odaları kullanılarak verilen eşzamanlı tercüme hizmetidir. Bu hizmet seçeneğinde tercüman tercüme için konuşmacının ara vermesini beklemez, bir yandan dinlerken bir yandan da duyduklarını tercüme ederek dinleyicilere aktarır. Farklı dillerde konuşmacıların bulunduğu toplantılarda ihtiyacınız olacak simultane çeviri sistemlerimiz ISO belgeli ve en çok tercih edilen IR sistemi ile çalışan Sennheiser markadır. İhtiyacınız doğrultusunda tek dilden 8 dile kadar ve 10 kulaklıktan 1000 kulaklığa kadar hizmet verebilmekteyiz.

10) DJ ve DJ Ekipmanları


• Ulusal ve Uluslararası etkinliklerde
• Açıkhava partilerinde
• Üniversite şenliklerinde
• Festivallerde
• Gençlik organizasyonlarında yerli ve yabancı ünlü DJ'lerin canlı sahne performanslarında.

TOP HIZLI İLETİŞİM
error: Tüm İçerik Saklıdır.
WhatsApp chat
Antika Alanlar
Antika Alanlar
Antika
Antika Alanlar
Antika Ekspertiz
El Yazma Kuran Alanlar
Antika Kuran Alanlar
köpek yağmurluk
köpek tasması
köpek kıyafetleri
porselen tezgah
dekton
ikinci el saat
rid depo
istanbul masaj istanbul masaj anadolu yakası masaj anadolu yakası masaj ümraniye masaj ümraniye masaj çekmeköy masaj çekmeköy masaj üsküdar masaj üsküdar masaj ataşehir masaj ataşehir masaj beykoz masaj beykoz masaj sancaktepe masaj sancaktepe masaj sultanbeyli masaj sultanbeyli masaj şile masaj şile masaj kadıköy masaj kadıköy masaj maltepe masaj maltepe masaj kartal masaj kartal masaj pendik masaj pendik masaj tuzla masaj tuzla masaj avrupa yakası masaj avrupa yakası masaj şişli masaj şişli masaj beşiktaş masaj beşiktaş masaj