Sahne Sistemleri

Sahne Uygulamaları

Günümüz teknolojisine ve estetik anlayışına uygun; organizasyon, açılış, defile, lansman, sinema, televizyon, reklam, gösteri, tören, karnaval, festival, tiyatro, opera-bale, vb. alanlarda tüm sahne ve dekor uygulamalarınıza çözüm ortaklığı yapmaktayız.

INCH, pratik çözümleri ve estetik uygulamaları sayesinde sektörde; kaliteli, hızlı ve güvenilir bir sisteme sahiptir.

-Video mapping uygulamalar,
-Watchout sahne,
-Hareketli sahne,
-Tek ve çift perdeli sahneler,
-Konkav sahne,

Uygulamalarında tasarım ve çözüm ortaklığı hizmetleri veren INCH hayalinizde ki sahneyi kurmak için yanınızda.

Firmamızın uzman tasarım ekibi, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun sahne veya dekor uygulamalarını bilgisayar ortamında tasarlar, yaratıcı fikirleri en son teknolojiyle birleştirir.

Hazırlanan dekorların, etkinliğin yapılacağı salonda nasıl duracağını, görüntü ve ışık ekipmanlarının da çalışır durumdaki modellerinin eklendiği gerçekçi fotoğraf ve hareketli animasyonlarla işten önce müşterilerimizin, bilgisine sunarak memnuniyetinizi en üst noktaya çıkarmaktayız.

Hayalimizdeki ve hayalinizdeki sahneyi beraber kuralım. Firmanızı en iyi şekilde temsil edecek konseptler üzerinde çalışıp size uygun tasarımlar 3 boyutlu olarak hazırlanmaktadır.

TOP HIZLI İLETİŞİM
error: Tüm İçerik Saklıdır.
WhatsApp chat
Antika Alanlar
Antika Alanlar
Antika
Antika Alanlar
Antika Ekspertiz
El Yazma Kuran Alanlar
Antika Kuran Alanlar
köpek yağmurluk
köpek tasması
köpek kıyafetleri
porselen tezgah
dekton
ikinci el saat
rid depo
istanbul masaj istanbul masaj anadolu yakası masaj anadolu yakası masaj ümraniye masaj ümraniye masaj çekmeköy masaj çekmeköy masaj üsküdar masaj üsküdar masaj ataşehir masaj ataşehir masaj beykoz masaj beykoz masaj sancaktepe masaj sancaktepe masaj sultanbeyli masaj sultanbeyli masaj şile masaj şile masaj kadıköy masaj kadıköy masaj maltepe masaj maltepe masaj kartal masaj kartal masaj pendik masaj pendik masaj tuzla masaj tuzla masaj avrupa yakası masaj avrupa yakası masaj şişli masaj şişli masaj beşiktaş masaj beşiktaş masaj